مرکز وسیله نقلیه داشبورد اندروید استفاده

مرکز: وسیله نقلیه داشبورد اندروید استفاده دریافت بلوتوث برنامه ماشین اتصال

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + 8 بار زندان جیب بر حرفه‌ای را ادب نکرد

هشت بار زندان هم جیب بر حرفه‌ای را تنبیه نکرد و او بعد از خارج شدن از زندان دوباره سرقت‌هایش را شروع کرد. 

عکس + 8 بار زندان جیب بر حرفه‌ای را ادب نکرد

8 بار زندان جیب بر حرفه ای را ادب نکرد +عکس

عبارات مهم : ایران

هشت بار زندان هم جیب بر حرفه ای را تنبیه نکرد و او بعد از خارج شدن از زندان دوباره دزدی هایش را شروع کرد.

به گزارش جام جم، در پی وقوع دزدی های مشابه به شیوه جیب بری در ایستگاه ها و اتوبوس های بی.آر.تی در محدوده خیابان ولی عصر و خیابان انقلاب، پرونده ای در این خصوص تشکیل شد.

شناسایی تصویر مجرم سابقه دار

عکس + 8 بار زندان جیب بر حرفه‌ای را ادب نکرد

با توجه به بیانات تعدادی از شکات و مالباختگان مبنی بر دزدی کارت های عابر بانک و برداشت پول از حساب هایشان، بررسی تراکنش مالی حساب مالباختگان در دستور کار کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

در بررسی تصویرهای به دست آمده از دوربین های مداربسته بانکی و تطبیق تصویرهای به دست آمده، کارآگاهان دریافتند اغلب دزدی ها به وسیله یکی از مجرمان سابقه دار و حرفه ای در زمینه جیب بری به نام مصطفی 32 ساله انجام شده است است.

هشت بار زندان هم جیب بر حرفه‌ای را تنبیه نکرد و او بعد از خارج شدن از زندان دوباره سرقت‌هایش را شروع کرد. 

بررسی سوابق مصطفی نشان داد وی تاکنون هشت بار به اتهام ارتکاب جرایم متفاوت جعل، کلاهبرداری، قاپ زنی و دزدی بویژه به شیوه جیب بری دستگیر و روانه زندان شده است و آخرین سابقه دستگیری وی مربوط به 6 تیر سال گذشته است.

او در آن پرونده نیز به وسیله کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ دستگیر و روانه زندان شده است بود. مصطفی مهر امسال و با تأمین قرار قانونی از زندان آزاد شده است و بعد از آن دوباره دزدی های خود را از سر گرفته بود.

اعتراف به ده ها فقره سرقت

با شناسایی مصطفی به عنوان متهم پرونده، کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی با بهره گیری از اطلاعات موجود در سوابق متهم محل سکونت وی در منزل پدری اش را در محدوده چهارراه ولی عصر شناسایی کردند و هشتم بهمن موفق به دستگیری او شدند.

عکس + 8 بار زندان جیب بر حرفه‌ای را ادب نکرد

در بازرسی از مخفیگاه متهم، تعدادی اسناد و مدارک شناسایی و همچنین کارت های عابربانک متعلق به سایر افراد کشف و توقیف شد.

با شناسایی این افراد و در تحقیقات از آنها مشخص شد تمامی آنها به شیوه ای مشابه در ایستگاه ها و اتوبوس های خطوط بی.آر.تی مورد دزدی قرار گرفته اند و متهم با استفاده از رمز عابربانک نوشته شده است در کنار کارت عابربانک تعدادی از این مالباختگان نسبت به برداشت پول از حساب ها و خرید و جابه جایی پول اقدام کرده است.

هشت بار زندان هم جیب بر حرفه‌ای را تنبیه نکرد و او بعد از خارج شدن از زندان دوباره سرقت‌هایش را شروع کرد. 

سرهنگ کارآگاه محمد نادربیگی، مدیر پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با بررسی پرونده های مشابه و همچنین اسناد و مدارک به دست آمده از مخفیگاه متهم، تاکنون ده ها مالباخته شناسایی و به پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ دعوت شده است اند که در بررسی بیانات این افراد مشخص شد اغلب آنها بدون توجه به هشدارهای پلیس، کارت عابربانک خود را همراه رمز آن به همراه داشته اند و همین عنوان زمینه مهم برداشت غیرمجاز پول از حساب های آنها به وسیله متهم پرونده شده است است.

وی با اشاره به انتشار بدون پوشش تصویر متهم عنوان کرد: با توجه به شناسایی ده ها مالباخته، اعتراف صریح متهم به ده ها فقره جیب بری و سوابق متعدد متهم در ارتکاب جرایم متفاوت بویژه دزدی به شیوه جیب بری، تصویر متهم بدون پوشش جهت شناسایی منتشر می شود و از تمامی شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند دعوت می شود جهت پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در خیابان خرمشهر، میدان نیلوفر مراجعه کنند.

عکس + 8 بار زندان جیب بر حرفه‌ای را ادب نکرد

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | زندان | پرونده | شناسایی | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz