مرکز وسیله نقلیه داشبورد اندروید استفاده

مرکز: وسیله نقلیه داشبورد اندروید استفاده دریافت بلوتوث برنامه ماشین اتصال

گت بلاگز اخبار حوادث پستچی قلابی متهم به تجاوز به 40 زن دوباره محاکمه می شود

پس از انتشار تصویر متهم در رسانه‌ها، تعداد شکات این متهم به 40 نفر رسید و و بررسی زندگی شخصی این متهم هم نشان داد که او صاحب دو همسر و دو فرزند است و مدتی قبل د

پستچی قلابی متهم به تجاوز به 40 زن دوباره محاکمه می شود

عبارات مهم : ارسال

پس از انتشار تصویر متهم در رسانه ها، تعداد شکات این متهم به 40 نفر رسید و و بررسی زندگی شخصی این متهم هم نشان داد که او صاحب دو همسر و دو فرزند است و مدتی قبل در کارهای ساختمانی فعالیت داشته هست.

مردی جوانی که متهم است به جعل عنوان پستچی اقدام به تجاوز به ۴۰ زن و دختر جوان کرده و حکم اعدامش در دیوان عالی کشور نقض شده است بود، دوباره محاکمه شد.

به گزارش تسنیم، پرونده موسوم به پستچی قلابی متهم به تجاوز، در تیر ماه سال 91 با شکایت تعدادی از زنان و دخترانی که مورد آزار و اذیت جنسی و دزدی اموال واقع شده است بودند، مطرح شد و نهایتاً بعد از بررسی های پلیسی، متهم در یکی از روستاهای شهرستان صومعه سرا استان گیلان مورد شناسایی قرار داده شد و کارآگاهان اداره شانزدهم در ساعت 22 نوزدهم دی ماه سال 92 وی را در یک درگیری دستگیر و به اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ انتقال یافته کردند.

پستچی قلابی متهم به تجاوز به 40 زن دوباره محاکمه می شود

پس از انتشار تصویر متهم در رسانه ها، تعداد شکات این متهم به 40 نفر رسید و و بررسی زندگی شخصی این متهم هم نشان داد که او صاحب دو همسر و دو فرزند است و مدتی قبل در کارهای ساختمانی فعالیت داشته است.

نهایتاً بعد از انجام بازجویی ها، پرونده در دادسرای ناحیه 21 بررسی شد و متهم به هر 40 فقره تجاوز اقرار کرد. متهم هنگامی که برابر شاکیان قرار داده شد اتهام خودش را قبول کرد و گفت: شیشه مصرف می کردم و به همین علت چیزی به یاد نمی آوردم؛ چند روزی از بازداشتم گذشت و آثار شیشه از بین رفت همه چیز یادم آمد؛ تجاوزها را هنگامی که انجام می دادم که شیشه مصرف می کردم؛ شیشه باعث می شد همه چیز را فراموش کنم. دنیا دیگر برایم شکل دیگری داشت.

پس از انتشار تصویر متهم در رسانه‌ها، تعداد شکات این متهم به 40 نفر رسید و و بررسی زندگی شخصی این متهم هم نشان داد که او صاحب دو همسر و دو فرزند است و مدتی قبل د

پرونده این متهم با صدور کیفرخواست به اتهام افساد فی الارض از طریق ارتکاب اعمال منافی عفت و تعرض و تجاوز به 40 نفر از دختران و زنان شوهردار، جهت پیگیری به شعبه 71 دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شد ولی با توجه به اتهام افسادفی الارض جهت متهم، قضات با صدور قرار عدم صلاحیت پرونده را به دادگاه انقلاب ارسال کردند.

رسیدگی به این پرونده به شعبه 15 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی محول شد و نهایتاً بعد از تشکیل چندین جلسه، دادگاه متهم را براساس ماده 286 قانون مجازات اسلامی مصوب 1392 مفسد فی الارض تشخیص داد و به اعدام در ملاءعام محکوم کرد.

پرونده با اعتراض متهم به حکم صادره به دیوان عالی کشور ارسال شد و شعبه دیوان نیز بعد از بررسی، حکم صادره را نقض کرد و جهت پیگیری در شعبه هم عرض به دادگاه انقلاب بازگرداند.

پستچی قلابی متهم به تجاوز به 40 زن دوباره محاکمه می شود

یک مقام آگاه راجع به آخرین اوضاع این پرونده اظهار کرد: محاکمه این متهم در شعبه 28 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه به عنوان شعبه هم عرض برگزار شده است ولی هنوز منتهی به صدور حکم نشده است.

واژه های کلیدی: ارسال | پستچی | پرونده | انقلاب | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz